1400/11/25-13:22
شهردار منطقه ١٢ در بازدید میدانی از پروژه‌های عمرانی این منطقه گفت:

حفظ طراوت شهر، مرهون طرح‌های عمرانی سازنده است

حفظ طراوت شهر، مرهون طرح‌های عمرانی سازنده است

شهردار منطقه ١٢ به منظور آگاهی از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی و تصمیم‌گیری در مورد مسائل و اصلاحات آنها به بازدید میدانی از این پروژه‌ها پرداخت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، صبح روز یک‌شنبه، ٢۴ بهمن‌ماه، امیر یزدی، شهردار منطقه به همراه جمعی از معاونان، شهرداران نواحی و مدیران شهری این منطقه به بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی سطح منطقه پرداخت.

یزدی با تأکید بر اینکه شهر، موجودی زنده است که برای تازگی و سرزندگی به رسیدگی مداوم نیاز دارد، گفت: منطقه ۱۲ پایتخت به عنوان منطقه مرکزی که قلب طهران هم خوانده می‌شود، با تردد بیش از یک و نیم تا دو میلیون نفر در روز، یکی از پررفت‌وآمدترین مناطق تهران به شمار می‌رود؛ ازاین‌رو مدیریت شهری در این منطقه برای جلوگیری از فرسایش و حفظ طراوت همیشگی در این منطقه، پروژه‌های عمرانی خود را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

وی هدف نهایی همه این پروژه‌ها را بالابردن کیفیت زندگی شهروندان در این منطقه خواند و افزود: در بازدید امروز از پروژه‌های عمرانی منطقه تلاش کردیم برای به‌سرانجام رساندن برخی از آنها تا پایان سال برنامه‌ریزی کنیم.

شهردار قلب طهران در تشریح این پروژه‌ها بیان کرد: بهسازی سنگفرش پارک شهر، کمک به مرمت خانه‌موزه شهید چمران و بهسازی خیابان گوته از جمله این پروژه‌ها هستند که طی بازدید در مورد برخی اصلاحات برای بهبود روند اجرا و تسریع کار، تصمیماتی گرفته شد.

وی همچنین از اجرای پروژه احداث بوستان اصغر مالکی در خیابان هرندی خبر داد و گفت: طبق قولی که به مردم این محله برای راه‌اندازی بوستان‌های کوچک با دسترسی بهتر برای خانواده‌ها داده بودیم، برای احداث این بوستان در این محله برنامه‌ریزی شد؛ به‌ این ترتیب هم‌اکنون در این بوستان محلی به مساحت ۵۵۰ مترمربع، زیرسازی معبر، اجرای آسفالت، آجرکاری، سیمان‌کاری و بتن‌ریزی انجام شده و برای ایجاد فضای سبز نیز کارگاه عمران و فضای سبز در آن احداث شد./خبر طهرون

نظرات

captcha

اخبار مرتبط