1401/02/21-14:30

گذر از پیک مصرف برق در تابستان با افزایش صدور مجوزهای حفاری در منطقه ۱۹

گذر از پیک مصرف برق در تابستان با افزایش صدور مجوزهای حفاری در منطقه ۱۹

شهردار منطقه ۱۹ از تمهیدات لازم برای عبور از نقطه اوج مصرف برق درتابستان پیش رو و رفع خاموشی های احتمالی با افزایش صدور مجوزهای حفاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت با اعلام این خبر گفت: تامین برق با ثبات و پایدار برای همه مشترکان از اهداف اجرای این طرح است.

او ادامه داد: طی سال گذشته منطقه ۱۹ به منظور اصلاح، ترمیم، نوسازی شبکه کابل های برق و ایجاد شبکه پایدار در منطقه برای برون رفت از خاموشی های احتمالی مجوزهای حفاری را صادر کرده است.

هدایت بیان کرد: با پیگیری های مجدانه این منطقه در حوزه فنی و عمرانی و همکاری در بحث صدور مجوز حفاری و همچنین انجام هماهنگی های لازم با دستگاه های خدماتی از جمله شرکت توزیع برق بهمن، مشکل رفع خاموشی های مکرر و گذر از پیک مصرف برق به عنوان اولویتی اساسی برای رفاه حال شهروندان در دستورکار قرار گرفت.

شهردار منطقه این اقدام را گامی مهم در راستای توسعه منطقه و افزایش رضایتمندی شهروندان اعلام کرد و گفت: در همین راستا منطقه ۱۹ نسبت به صدور مجوزهای حفاری درخواستی منطقه برق بهمن از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون به طور تقریبی به متراژ بیش از ۲ هزار مترطول حفاری برای کابلکشی در نواحی یک تا سه اقدام کرده است.

این مسئول بر ادامه همکاری ها در حوزه زیر ساختی از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۹ با دستگاه های خدمات رسان تأکید کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط