1400/05/16-11:03
رییس شورای اسلامی شهر تهران:

امیدواریم خدمتگزار خوبی برای شهروندان باشیم

امیدواریم خدمتگزار خوبی برای شهروندان باشیم

شهردار تهران در بازدید از نمایشگاه عطر سیب گفت: تمامی فضاهای باز شهر تهران به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط کرونا دراختیار هیئت‌ها برای برگزاری مراسم امام حسین(ع) قرار می‌گیرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از شهر، پیروز حناچی، شهردار تهران در آیین بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب و مراسم اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین(ع) - شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰- گفت: هر سال با طلیعه ماه محرم و حتی پیش از آن از  در روز عرفه، صدای کاروانی به گوش می رسد که از مکه به سمت کربلا حرکت می کند و کلام و خاطراتش منزل به منزل ثبت شده و سینه به سینه به یادگار به ما رسیده و فرمایشات و مرام و راه ترسیم شده ایشان برای همه مسلمانان نقشه راه خواهد بود. 

او با اشاره به این جمله امام حسین که اگر کسی دین نداشته باشد و به  معاد هم اعتقادی نداشته باشد می تواند  آزادگی را سرلوحه  کار خود قرار دهد، افزود: آزادگی می تواند منجر به عافیت به خیری شود. همانطور که در انقلاب اسلامی نیز افرادی بودند که سابقه چندان مثبتی در گذشته شان نداشتند اما با آزادگی و آزاد مردی در مسیر درست قرار گرفتند و در مسیر درست قرار گرفتند. 
 
حناچی ادامه داد: با توجه به لزوم برگزاری عزاداری هیات ها در شرایط کرونایی در فضاهای باز، همه فضاهای باز شهر را در اختیار عزاداران امام حسین (ع) قرار دادایم و امیدواریم که همه این اقدامات مورد رضایت خداوند قرار گیرد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: خرسندیم که روزهای آغاز به کار شورا با نام و یاد امام حسین(ع) گره خورده است.

مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران در آیین بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب و مراسم اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین(ع) - شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰- گفت: شیعه  با نام و یاد حسین (ع) زنده است و در طول تاریخ شیعه و شهادت ها است که اسلام را زنده نگه داشته است. 
او با اشاره به جمله «ما ملت امام حسینیم» از شهید سلیمانی افزود: خرسندیم که آغاز روزهای کار  در شورا با نام و یاد امام حسین(ع) گره خورده و امیدواریم با این طلیعه بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم و مکتب مان باشیم.
در نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب که در میدان امام حسین (ع) برگزار  شد، مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران، پیروز حناچی، شهردار تهران؛ پرویز سروری، سید جعفر تشکری هاشمی، حجت الاسلام سید محمد آقا میری، مهدی پیرهادی، مهدی اقراریان و سوده نجفی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و اقبال شاکری، نماینده مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام میثم امرودی، رییس سازمان فرهنگی و هنری شهردار تهران و علی محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ حضور داشتند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط