1401/03/12-21:21
نادعلی در جلسه شورای معاونین منطقه امید و زندگی مطرح کرد:

هویت‌سازی هدف ما در شورای شهر

هویت‌سازی هدف ما در شورای شهر

جلسه شورای معاونین منطقه ۵، صبح امروز با حضور نادعلی عضو شورای اسلامی شهر تهران، احسان شریفی شهردار منطقه ۵، معاونین و مدیران منطقه برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، در این جلسه، حاضرین ضمن ارائه گزارشی از اقدامات خود، به بیان مشکلات خود در حوزه مدیریتی پرداختند.

در ادامه شریفی ضمن بیان نکات مدیریت شهری از منطقه ۵، از نداشتن برنامه‌های فرهنگی برای همکاران شهرداری گلایه کرد و گفت: همکاران ما در شهرداری، آنچنان که خدمات فرهنگی به مردم ارائه می دهند، خود خدمات فرهنگی دریافت نمی کنند.

او افزود: همکاران ما ساعات بسیاری را در محل کار حضور دارند اما فرصتی برای استراحت و در کنار خانواده بودن ندارند، خواسته من این است که به خانواده ها و همکاران آنها توجه ویژه شود.

همچنین در ادامه جلسه نادعلی با بیان اینکه مدیریت شهری نیازهای در لحظه مردم را پوشش می دهد، اظهار داشت: شهرداری با سایر نهادها و ارگان ها بسیار متفاوت است و کار آن بسیار فرسایشی و سنگین به شمار می‌رود.

او افزود: همه انتظاری که مردم از سه قوه کشور دارند، در یک برخورد رضایت مندانه یا عدم رضایت شهروند با شهرداری خلاصه می‌شود.

این عضو شورا با بیان اینکه یکی از مشکلات امروز ما در مدیریت شهری، عدم تعلق شهروندان به شمار می‌رود، اذعان داشت: ما در شورای شهر و شهرداری، به دنبال هویت سازی برای شهر تهران هستیم. مردم ما به محله خود تعلق خاطر و تعصبی ندارند و ما این هویت ساز را در دو بعد خانواده محوری و مسجدمحوری پیگیری می‌کنیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط