1401/04/07-14:20
چمران در جمع خبرنگاران:

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه با وجود تعهدات اعلام شده و تذکرات داده شده، هنوز پوشاندن کانال عباس‌آباد به نتیجه نرسیده است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از شهر، مهدی چمران در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه موضوع آسانسور ایستگاه های مترو را دنبال می‌کنیم، اظهار کرد: تکنولوژی و استانداردها مدام تغییر می‌کنند، درست مانند ساختمان‌هایی که با استانداردهای سابق ساخته می‌شود و باید به روز شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نمی توان این بروزرسانی را سریعا انجام داد، تصریح کرد: آسانسورها با استاندارد روز خریداری شده و ممکن است در حال حاضر به روز نباشد. استانداردسازی به روز به این سرعت عملی نیست و اگر نیاز به قطعات هست باید این قطعات ساخته و اضافه شود که زمان‌بر است. قبول داریم باید سریع انجام شود اما هنوز نتیجه دقیقی اعلام نشده است.

چمران با تاکید بر اینکه نظارت بر مترو تخصصی است، یادآور شد: این نظارت انجام و گزارشات ارائه می‌شود اما سازمان استاندارد نیز شاخص‌های ویژه خود را دارد. چون آسانسورهای ایستگاه‌ها از جمله آسانسورهای بزرگ است باید راه‌اندازی شود تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص پوشاندن کانال عباس آباد افزود: تعهد از سوی آب و فاضلاب اعلام شده بود که این کانال پوشانده شود و تذکرات از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز داده شد اما متاسفانه عملیاتی نشده است.

وی ادامه داد: در خصوص اینکه این اقدام چرا هنوز انجام نشده و تاخیر آن چه علتی داشت، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تقاضای برگزاری جلسه داشته که موضوع بررسی شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط