1401/09/01-13:37
با هدف آمادگی در زمان بارش؛

طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری منطقه ۱۳ به اجرا شد

طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری منطقه ۱۳ به اجرا شد

همزمان با مانور مشترک طرح زمستانه در ۸۰ نقطه شهر تهران، شهرداری منطقه ۱۳ با همکاری پلیس راهور این مانور را در ۳ محور اجرایی کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه با اشاره به اجرای طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران در بین مناطق ۲۲گانه گفت: همزمان با مانور سراسری امروز در میان نیروهای خدمات شهری و پلیس راهور که با هدف نشان دادن آمادگی عملیات برف‌روبی برگزار شد، شهرداری منطقه ۱۳ نیز با استقرار چندین دستگاه ماشین‌آلات تخصصی و عمومی برای فصل بارش‌ در این مانور بزرگ مشارکت داشت.

به گفته او، نیروهای کارگری به همراه ماشین های مکانیزه نمک پاش، خودروی ۱۳۷ و معبر بان در خیابان پیروزی بعد از بلوار ابوذر، بزرگراه شهید یاسینی جنوب به شمال از پل شهید سلیمانی و همچنین جنوب به شمال بزرگراه شهید یاسینی بعد از پل شهید زین الدین در حالت آماده باش بودند.

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اقدامات لازم جهت آمادگی و مقابله با یخبندان افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان، معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ اقدام به تامین کیسه های شن مخصوص جهت استقرار در خیابان ها و اتوبان های سطح محدوده نموده که به طور متوسط روزانه ۲هزار کیسه آماده و در سایت های برف روبی منطقه دپو می شود تا طبق زمان بندی در سطح منطقه توزیع و در مواقع لزوم مورد استفاده شهروندان قرار بگیرد.

شهردار منطقه ۱۳ ابراز امیدواری کرد: با اقدامات پیشگیرانه انجام شده، سهم بسزایی در کاهش بروز حوادث طبیعی در زمان بارش های زمستانی داشته باشیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط