1401/09/01-13:50

تکمیل عملیات آبرسانی فضای سبز بزرگراه آزادگان

تکمیل عملیات آبرسانی فضای سبز بزرگراه آزادگان

شهردار منطقه۲۲ از اجرای صد درصدی عملیات آبرسانی به رمپ و لوپ بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: این عملیات ده هکتاری فضای سبز در قالب پروژه انتقال آب مخزن جوانمردان به مخزن ساحل صورت گرفته که فضای سبز حاشیه بزرگراه پر تردد آزادگان را مورد آبرسانی قرار خواهد داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲؛ حمیدرضا حاجوی اظهارداشت: محدوده بزرگراه شهید فهمیده تا حد فاصل بزرگراه شهید خرازی مسیر شمال به جنوب و برعکس در محدوده منطقه ۲۲ قرار دارد، که از سوی اداره فضای سبز این منطقه توجه ویژه ای به فضای سبز حاشیه این محور صورت می گیرد.

وی به پروژه های در دست اقدام معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه اشاره کرد و گفت: احداث تاسیسات دریافت و مناسب سازی آب خام در محدوده تصفیه خانه ششم آب تهران جهت مصرف در فضای سبز منطقه، مدیریت بحران فاضلاب و اجرا و ساخت تصفیه خانه مروارید شهر از جمله پروژه های خدمات شهری این منطقه است که تاکنون اقدامات مناسبی در این راستا صورت گرفته است.

گفتنی است؛ منطقه ۲۲ با دو هزار و ۹۰۰ هکتار فضای سبز بیشترین  سرانه فضای سبز در بین مناطق ۲۲گانه شهر تهران را به خود اختصاص داده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط