1400/06/28-15:45
همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس؛

یک معبر دیگر در منطقه۱۳ به نام شهید مزین شد

یک معبر دیگر در منطقه۱۳ به نام شهید مزین شد

با نصب تابلوی شهید خلبان روزبه ناظریان در ناحیه۲ منطقه۱۳، یک معبر دیگر این منطقه به نام شهدای هشت سال دفاع مقدس مزین شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجید گودرزی، رئیس روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ مزین شدن خیابان‌ها و معابر را امری مهم و برکتی ناب از برکت انقلاب اسلامی دانست و افزود: نصب پلاک معابر به نام شهدا با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام و ارج نهادن به مقام شامخ آنان انجام می‌شود و در همین راستا طی آیینی تابلوی نام مقدس این شهید والامقام بر سر معبر ۴/۴۲ این منطقه نصب شد.

او به چگونگی فرآیند نامگذاری معابر اشاره کرد و افزود: این اقدام در پی درخواست خانواده‌های معظم شهدا به عنوان سرمایه‌های معنوی نظام جمهوری اسلامی ایران طی مراحلی از طریق روابط عمومی منطقه در کمیته نامگذاری معابر مطرح و پس از تایید اعضای کمیته، برای بررسی و تأیید مسئولان کمیسیون نامگذاری معابر در شورای اسلامی شهر تهران به دبیرخانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ارسال می‌شود.

گفتنی است، این برنامه با حضور مسوولان حوزه روابط عمومی، ایثارگران، شهرداری ناحیه۲ برگزار و معبر ۴/۴۲ محله نیروی هوایی به نام شهید خلبان روزبه ناظریان نامگذاری شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط