1401/10/15-14:27
شهردار منطقه ۴ خبرداد:

استقبال شهروندان منطقه ۴ از طرح "من شهردارم"

استقبال شهروندان منطقه ۴ از طرح "من شهردارم"

شهردار منطقه ۴ از استقبال خوب شهروندان این منطقه و انجام موفقیت آمیز این طرح تاکنون از طرح "من شهردارم" خبر داد و گفت: امید داریم با مشارکت شهروندان گرامی شهری درخور شان و شخصیت آنها فراهم نماییم.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، "علی اصغر کمالی زاده" در این باره گفت: استفاده از پتانسیل و ظرفیت های مردمی در اداره شهر یکی از راه هایی است که قدم نهادن در آن می تواند گام موفقیت آمیزی برای اداره شهری موفق باشد.

او ادامه داد: این مردم هستند که با توجه به نیازی که برای داشتن شهری بهتر لازم می بینند با نظرسنجی های صحیح و به موقع خود می توانند بهترین تصمیم ها و برنامه ها را برای مدیریت شهر خود گرفته و همراه و یار شهرداری ها باشند.

کمالی زاده گفت: هدف از اجرای این طرح در نظر گرفتن اولویت های شهروندان درباره طرح های شهری محله ای و منطقه ای بوده که در سال آینده با توجه به درجه اهمیت و نیازسنجی همشهریان مدیریت شهری را در اجرای این پروژه ها یاری رسانند.

شهردار منطقه ۴ گفت: با استقبال خوبی که از این طرح تا امروز به تاریخ ۱۴ دی ماه شده است، ۲۸ هزار و ۶۵۸ نفر از اهالی محلات بیست گانه منطقه ۴ در نظرسنجی های این طرح مشتاقانه شرکت داشته و این روند همچنان ادامه دارد.

کمالی زاده در پایان گفت: همشهریان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی manshahrdaram.tehran.ir در این نظرسنجی بزرگ شرکت کرده و خواسته ها، نظرات، اولویت بندی ها و طرح های پیشنهادی خود را ارائه دهند تا شهرشان طبق نظرات ایشان اداره شود.

شهردار منطقه ۴ با تشکر از شهروندان فهیم منطقه ۴ گفت: از همشهریان عزیز و گرامی تشکر می کنیم که ما را در اداره شهر تنها نگذاشته و دست یاری ما را به گرمی فشرده اند. امیدواریم که با مساعدت این عزیزان بتوانیم شهری در خور شأن و شخصیت فهیم ایشان فراهم نماییم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط