1401/11/20-10:40
بزرگراه امام علی(ع)‌ در محدوده منطقه۸ تهران نونوار شد؛

شست‌و‌شوی ۳هزار متر گاردریل و یک‌هزار و دویست متر لایروبی مسیل بزرگراه امام علی(ع)

شست‌و‌شوی ۳هزار متر گاردریل و یک‌هزار و دویست متر لایروبی مسیل بزرگراه امام علی(ع)

شست‌و‌شوی ۳هزار متر گاردریل و یک هزار و دویست مترِطول لایروبی مسیل ابراهیم‌آباد بزرگراه امام علی(ع)، در محدوده منطقه ۸ در حال انجام است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه از اجرای طرح بهاران خدمت در بزرگراه امام علی(ع) و خیابان آیت الله خوشوقت(تهرانپارس) خبر داد و گفت: رسیدگی و مرمت زیرساخت های حوزه خدمات شهری، عمرانی و ترافیکی و بهبود سیما و منظر شهری، نوسازی و بهسازی المان ها و مبلمان شهری بخشی از اهداف اصلی در اجرای طرح بهاران خدمت در بزرگراه امام علی(ع) و خیابان آیت الله خوشوقت(تهرانپارس) است.

فاطمه تنهایی مجموع فعالیتهای برنامه ریزی شده در معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۸ را شامل کاشت ۲ هزار و ۳۰۰ اصله نهال و نشاء در دو‌ معبر مذکور دانست و افزود: شست و شوی ۳ هزار متر گاردریل و ۲۰۰۰ مترطول لایروبی مسیل ابراهیم آباد بزرگراه امام علی و کانال تیرانداز در محدوده منطقه۸ در حال انجام است.

شهردار منطقه۸ از به کارگیری ۵۰ نفر نیروی انسانی، ۳ دستگاه خودروی خاور، ۳ دستگاه واتر جت، ۱دستگاه جاروب بزرگراهی، ۱دستگاه خودروی جدول‌شوی، ۱ دستگاه مخزن شوی، ۱دستگاه خودرو رنگ آمیزی در انجام طرح بهاران خدمت خبر داد و تصریح کرد: در بخش نورپردازی پل ها و المان ها نیز، المان غدیر و روشنایی و نورپردازی محدوه بزرگراه امام علی(ع) رفع نقص می شوند. همچنین رسیدگی به پل های عابرپیاده محدوده طرح با هدف ایمنی شهروندی این دو نقطه بزرگراه امام علی(ع) و خیابان تهرانپارس و رنگ آمیزی جداره های شهری و رفع آلودگی های بصری نیز با هدف خدمات رسانی به شهروندان و نگهداشت مطلوب شهر در دستور کار است.

تنهایی شهردار منطقه ۸ در پایان از بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود اجرایی و ستادی و همچنین همکاری مشترک منطقه با سازمان های زیباسازی و بوستان ها خبرداد و گفت: براساس هماهنگی های انجام شده، شهرداری منطقه۸ با تحویل ۱۷۰۰ اصله نهال و نشاء در بزرگراه امام علی(ع) و ۷۵۰ اصله درخچه و ۳۰۰ سبد نشاء در خیابان آیت الله خوشوقت و همچنین تامین رنگ از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران همه ظرفیت های خود را در معاونت های اجرایی در راستای جلب رضایتمندی شهروندان و ارتقاء و بهبود کیفیت نگهداشت شهر انجام می دهد.

نظرات

captcha
  • حفیظی 20 بهمن

    این بزرگراه برای تخلیه سیلاب آمادگی ندارد و ممکن است کل بزرگراه به یک کانال آب تبدیل شود بفکر تخلیه وخارج کردن اضطراری و فوری آب در هنگام بارش شدید باشید

اخبار مرتبط