1401/12/27-13:07
رضا محمدی در جمع خبرنگاران بیان کرد:

سهم زنان از مدیریت شهری منطقه شش بیشتر می شود

سهم زنان از مدیریت شهری منطقه شش بیشتر می شود

شهردار منطقه شش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار همشهری آنلاین در خصوص اینکه آیا سهم بانوان در پست های مدیریتی منطقه ادامه دار خواهد بود گفت: توانمندی فراتر از جنسیت است و باید از ظرفیت افراد متخصص و با تعهد بدون هیچ گونه تبعض استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه شش؛ رضا محمدی شهردار منطقه در نشست خبری در پاسخ به سوال یکی خبرنگاران که با اشاره به انتخاب اولین شهردار ناحیه زن در منطقه شش در دوره ششم مدیریت شهری مطرح شد خاطر نشان کرد: نقش آفرینی بانوان در عرصه‌های مدیریت شهری منطقه همراه با موفقیت بود، لذا  نگاه در انتخاب مدیران شهری، فراتر از زن یا مرد بودن افراد ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه افزود: استفاده از ظرفیت افراد متخصص و با تعهدکاری بالا می توانند در ارتقاء میزان خدمت رسانی به شهروندان تاثیرگذار باشد ما در منطقه شش در شناسایی ظرفیت و توانمندی ها تبعیضی نداریم.

وی با بیان اینکه در سطح منطقه شش اقدامات حائز اهمیتی در راستای ارتقاء مشارکت اجتماعی بانوان شهروند نیز صورت گرفته است اظهار کرد: اولین پایگاه های مشارکت محور محلی بانوان در محله جمالزاده به صورت پایلوت ایجاد شد که با توسعه این بستر شرایط برای ظهور و بروز تعاملات بیش از پیش فراهم خواهد شد.

محمدی در پایان گفت: تلاش می کنیم از تمام ظرفیت ها و زیرساخت های موجود برای ارتقا‌ء تعاملات اجتماعی بانوان و حضور پررنگ آنها در عرصه های اجتماعی بهره ببریم که در پست های مدیریتی منطقه نیز با توجه توانمندی و تخصص کاری بانوان این سهم می تواند بیشتر از پیش شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط