1402/01/08-23:18
اقدامات شهرداری منطقه ۱۵ در حوزه زيباسازی نوروز ۱۴۰۲ تشريح شد؛

رخت نوروز بر تن باب الرضای تهران

رخت نوروز بر تن باب الرضای تهران

شهردار منطقه ۱۵ گفت: باب الرضای تهران با نصب المان‌های نوروزی نظیر عمو نوروز و حاجی فیروز و کاشت گل‌های بهاری در دروازه جنوب شرقی پايتخت به استقبال نوروز رفته است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و بهار قرآن به شهروندان گفت: در این راستا، به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه و سازمان زیباسازی شهرداری تهران المان های نوروزی، آیینی و مذهبی در محور مواصلاتی بزرگراه امام رضا(ع) نصب شد.

او با اشاره به اینکه بزرگراه امام رضا(ع) یکی از پرترددترین بزرگراه های جنوب شرق تهران به ویژه در ایام نوروز است، افزود: در این راستا ۹ سازه حجمی نوروزی ویک المان مذهبی ویژه در این بزرگراه با عنوان "ای حرمت مرجع درماندگان" در میدان ثامن الحجج(ع) نصب شد.

شهردار منطقه با اشاره به اجرای فرش گل در بزرگراه امام رضا(ع) به نام مبارک هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت(ع) افزود: آذین بندی، رنگ آمیزی پلهای سواره رو و جداول از دیگر اقدامات انجام شده در این محور در طرح بهاران خدمت بود.

به گفته شيری؛ در راستای نماسازی و آرامسازی جداره های شهری در جهت بهبود چشم انداز محیطی با استفاده از طرح های گرافیکی و نقاشی دیواری طی هماهنگی با سازمان زیباسازی در دو موقعیت بزرگراه بسیج نبش خیابان‌های پانزدهم و بیست و دوم طرح بهارستان ۱۴۰۲ بر دیوارها به متراژ ۳۸۲ مترمربع نقش بست.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط