1400/07/03-13:28

استقبال کم نظیر شهروندان تهرانی از جشنواره تفریحی و ورزشی منطقه ۱۵

استقبال کم نظیر شهروندان تهرانی از جشنواره  تفریحی و ورزشی منطقه ۱۵

شهروندان تهرانی همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور در بوستان آزادگان ضمن بهره مندی از نمایشگاه دفاع مقدس در جشنواره های تفریحی و ورزشی جنبی آن شرکت کردند.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه درباره این برنامه گفت: این جشنواره ورزشی به همت اداره تربیت بدنی منطقه و مشارکت سازمان ورزش شهرداری تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در کنار نمایشگاه و رزم نمایش بازسازی عملیات کربلای ۳ در محوطه باز بوستان آزادگان برپا شده و مورد استقبال خوب جوانان و نوجوانان منطقه قرار گرفته است.

او در تشریح برنامه های این جشنواره گفت: این برنامه شامل ورزش های مختلف فردی و گروهی مانند شوت دارت، فوتبال انسانی، تیراندازی با کمان، بازی های بومی محلی، تیراندازی با تپانچه بادی، دارت، فوتبالدستی، ایرهاکی، مینی گلف، فریزبی و برنامه های آموزشی، نمایشی و میدانی است که اوقات فراغت شهروندان حاضر را  پر کرده است.

محمدی با اشاره به اینکه این جشنواره در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ارتقای روحیه سرزندگی شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی به اجرا درآمده است، افزود: شهروندان طی چند روزی که از برپایی این جشنواره می گذرد، استقبال خوبی از آن داشته و تاکنون ۳ هزار نفر از آن بازدید کردند.

برپایه این گزارش؛ جشنواره تفریحی و ورزشی بوستان آزادگان تا فردا شب برپا است و علاقه مندان می توانند جهت بهره مندی از برنامه های این جشنواره از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ به بوستان آزادگان  مراجعه کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط