1400/09/02-14:09
در بازدید شهردار منطقه۱۳ بررسی شد؛

احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط ۴

احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط ۴

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به بررسی احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط ۴ گفت: اجرای طرح ساخت و توسعه ایستگاه های مترو در این منطقه در دستورکار قرار دارد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، با توجه به عبور خط ۴ مترو از محدوده منطقه۱۳ و اجرای طرح ساخت و توسعه ایستگاه های مترو از این خط در سیزدهمین تکه پایتخت، صبح امروز، دکتر علی‌احمدی شهردار منطقه۱۳ به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران از محدوده میدان شهید برادران رحیمی، فلکه اطلاعات و ابتدای بزرگراه شهید باقری واقع در ناحیه۴ بازدید کردند.

طی این بازدید که در راستای طرح  توسعه خط ۴ مترو در منطقه۱۳ صورت گرفت، معارضات ملکی به منظور تسریع در آغاز عملیات احداث ایستگاه مترو و هواکش های میان طولی بررسی شد.

شهردار منطقه۱۳ در حاشیه این بازدید گفت: توسعه خط چهار مترو در منطقه۱۳ به بهره‌برداری بهتر از این خط، تسهیل دسترسی شهروندان به حمل و نقل عمومی و همچنین کاهش ترافیک در محدوده کمک کرده و در نظر داریم با هماهنگی شرکت توسعه مترو، اجرای این طرح را تسریع کنیم.

گفتنی است، فاز نخست پروژه توسعه شرقی خط ۴ از میدان شهید کلاهدوز تا تقاطع بزرگراه‌های شهید سلیمانی و شهید باقری امتداد پیدا خواهد کرد تا پهنه شرقی تهران از مواهب سیستم حمل و نقل ریلی زیرزمینی بیشتر بهره‌مند شود. این طرح از میدان شهید کلاهدوز تا پردیس شهید عباسپور(منطقه حکیمیه) امتداد دارد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط