1400/09/03-20:25

مانور برف روبی در شهرداری منطقه ۲۱ برگزار شد

مانور برف روبی در شهرداری منطقه ۲۱ برگزار شد

در آستانه فرارسیدن فصل زمستان و پیش‌بینی ورود سامانه جدید بارشی به پایتخت، شهردار انقلابی منطقه ۲۱ تهران با همراه معاونین و مدیران اجرایی از محل ستاد اصلی برف روبی منطقه با هدف آمادگی لازم از امکانات و مانور آماده‌سازی تجهیزات و نیروی انسانی بازدید کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ در ابتدای این مراسم با اشاره به این نکته که تمامی کارکنان و مدیران در مجموعه مدیریت شهری با یکدیگر هم عهد هستند تا در زمان بارش نزولات آسمانی هیچ مشکلی برای شهروندان در عبور و مرور پیش نیاید، گفت: مبحث خدمت و خدمتگزاری موهبتی الهی است. بنا به فرموده امام حسین(ع)؛ حاجات مردم به شما، نعمت خداوند برای شماست.

وی افزود: خداوند متعال مسئولان را بر سر راه خدمت به مردم قرار می دهد تا نیازهای شهروندی را برطرف سازند و از مسئولیتی که برعهده دارند، بهره ای برای آخرت خود کسب کنند.

شهردار منطقه۲۱ در ادامه بیان کرد: در هفته ای قرار داریم که مزین به نام بسیج است. بسیج یعنی تمام توان خود را به میدان بیاوریم تا به نحوی شایسته خدمتگذار باشیم. همین نکته در مانور امروز متجلی است و انشاالله با بارش برف نیز در پیشگاه خداوند و مردم روسفید باشیم.

وی ادامه داد: مدیری که مسئولیت دارد و در راس امور قرار گرفته؛ خود نیز می بایست در میدان عمل و کار میدانی حضور یابد تا از نزدیک در جریان کم و کیف کارها واقع شود.

کاشانی پور تاکید کرد: بهترین لطف خداوند به ما این است که توفیق خدمت به مردم را به ما عطا کرده؛ شکرگذاری این موهبت نیز جز با خدمت صادقانه، میسر نخواهد شد.

شهردار منطقه۲۱ تصریح کرد: اگر بخواهیم وظایفمان را به درستی به نتیجه برسانیم، می بایست با یکدیگر هم عهد و پیمان شویم تا شهری آباد، پیشرو و دانش محور با درجه خدمتگزاری بالا به نحوی که شهروندان مورد احترام و برخوردار باشند، را ایجاد کنیم.

مهدی صباغ زاده معاون خدمات شهری منطقه۲۱ در مانور برف روبی امروز گفت: سناریوی برف روبی در ورودی غربی پایتخت با محوریت تجمیع تجهیزات و امکانات و همچنین بسیج نیروی انسانی تلاشگر در این حوزه تعریف شده است.

وی تاکید کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و هماهنگی های لازم، مقرر شد سازمان مدیریت پسماند علاوه بر تجهیزات موجود، امکانات دیگری را نیز بیش از سهمیه در اختیار منطقه ۲۱ قرار دهد.

صباغ زاده افزود: امیدواریم همانگونه که از بارش های اخیر، سربلند بیرون آمدیم؛ درخصوص برف نیز با رهنمودهای شهردار منطقه و همراهی همکاران در نواحی، موفق عمل کنیم.

معاون خدمات شهری منطقه۲۱ افزود: این منطقه یکی از مناطق برف گیر شهر تهران است. پهنه وسیع شهری و وجود بزرگراه‌های مهمی که جزء شریان‌های اصلی ارتباطی شهر هستند، مساله کنترل و هدایت نزولات جوی را در این منطقه با حساسیت ویژه همراه می سازد.

وی ادامه داد: در مجموع ۷۴ دستگاه برف روب در اختیار منطقه۲۱ است و ۸۰ نفر از کارگردان خدوم و تلاشگر حوزه های خدمات شهری و فضای سبز نیز در نواحی سه گانه به شهروندان شریف منطقه خدمت می کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط