1400/09/08-13:04
معاون شهردار منطقه ۴ خبر داد:

ساماندهی مزاحمت های شغلی در شمال شرق پایتخت

ساماندهی مزاحمت های شغلی در شمال شرق پایتخت

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر، ساماندهی اصناف و مزاحمت های شغلی در معابر محلات بیست گانه منطقه اجرا می شود.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "رضا معلم" در این باره گفت: در راستای طرح نگهداشت شهر و  به منظور رفاه حال شهروندان و رفع آلودگی های زیست محیطی اعم از بصری و صوتی و در راستای اجرای آرای کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و داشتن شهری سلامت و آراسته، عملیات شناسایی و رفع مزاحمت واحدهای صنفی با هماهنگی مراجع قضایی در حال اجراست.

او همچنین با اشاره به پارک خودروها در پیاده روها و محل تردد شهروندان گفت: در این طرح با تمامی خودروهای اسقاطی که مدت هاست در محله ها و معابر پارک شده و یا حتی خودروهایی که در پیاده روها و محل عبور و مرور شهروندان پارک می شوند، به طور جدی برخورد خواهد شد و در صورت تکرار و توجه نکردن به اخطارهای شهرداری از سطح منطقه جمع آوری و به پارکینگ منتقل خواهند شد.

معلم برقراری نظم عمومی و رفاه حال شهروندان را از اهدف اصلی ساماندهی اصناف بیان کرد و گفت: ایجاد نظم عمومی در معابر، رفع مزاحمت برای شهروندان، کاهش آلودگی های زیست محیطی و رعایت نکات بهداشتی، جلوگیری از تضییع حقوق افراد قانونمدار، کاهش ناهنجاری های اجتماعی و... از اهداف مهم این طرح عملیاتی است.

معاون شهردار منطقه ۴ افزود: در ادامه این عملیات در صورت نادیده گرفتن اخطاریه ها توسط واحدهای صنفی متخلف این واحدها پلمپ خواهند شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط