1401/02/11-12:24
سرپرست سازمان عمرانی مناطق خبر داد؛

عزم جدی مدیریت شهری برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر

عزم جدی مدیریت شهری برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر

سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر واقع در منطقه ۱۴ خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، هادی حق بین که در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر سخن می گفت، رفع معضل کمبود فضای پارک خودرو در سطح شهر تهران را یکی از اهداف دوره ششم مدیریت شهری دانست و از عزم جدی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران برای تکمیل هرچه سریعتر اقدامات باقیمانده عمرانی در پروژه پارکینگ طبقاتی امیرکبیر خبر داد.

وی نزدیکی پارکینگ امیرکبیر با میدانگاه و ایستگاه متروی امیرکبیر را از جمله ویژگی های مهم این پروژه برشمرد و خاطرنشان کرد بهره برداری از این پارکینگ علاوه بر اینکه می تواند منجر به بهبود کیفیت زندگی شهروندان منطقه شود، گامی در راستای نوسازی بافت فرسوده به شمار می آید.

شایان ذکر است پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در ۳ طبقه زیرزمین با زیربنای ۲۰هزار مترمربع و با ظرفیت ۵۵۰ دستگاه خودرو روی تونل امیرکبیر در منطقه ۱۴ شهرداری تهران در حال ساخت است. بهره برداری از این پروژه، معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده این منطقه را تا حد قابل ملاحظه ای برطرف خواهد کرد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز ۸۰ درصد رسیده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط