1401/02/13-21:01
در پویش «نفس های تازه شهر» انجام شد؛

کاشت نهال به نام نوزادان تازه متولد شده توسط شهرداری منطقه ۱۵

کاشت نهال به نام نوزادان تازه متولد شده توسط شهرداری منطقه ۱۵

شهرداری منطقه ۱۵ در پویش «نفس های تازه شهر» به نام نوزادان تازه متولد شده در بوستان های منطقه نهال غرس کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد حسن رجبی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اینکه میلاد فرخنده هر نوزاد نه‌تنها به خانواده، بلکه به شهر نیز جان دوباره‌ای می‌بخشد افزود: به همین منظور پویش «نفس های تازه شهر» با هدف ارج نهادن به محیط زیست و گرامی‌داشت تولد هر نوزاد به عنوان یک شهروند به اجرا درآمد.

او در ادامه به تشریح این پویش پرداخت و افزود: این پویش ویژه نوزادان متولد دی‌ماه ۱۴۰۰ تا فروردین‌ماه ۱۴۰۱ نواحی ساکنین منطقه بود، که به مناسبت تولد هر نوزاد، نهالی در سطح محلات منطقه ۱۵ کاشته شد و اهدای هدیه به خانواده و ثبت عکس خانوادگی نیز انجام شد.

رجبی اضافه کرد: در طرح «نفس های تازه شهر» تاکنون نزدیک به ۳۰ نوزاد شناسایی شده که به نام آنان نهال هایی با مشارکت مادران فعال محلی همراه با اهدای هدیه در بوستان های شاهد، مبعث، گلزار، بنفشه، کوهسار، فجر و بوستان والفجر منطقه کاشته شد.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ ايجاد شادی و نشاط در خانواده ها و زیباسازی بصری منطقه را از مهمترین اهداف اجرایی این طرح خواند و افزود: کاشت نهال به نام نوزادان اهمیت زیادی نیز در افزايش حس تعلق مادر و كودک و خانواده به محله و شهر، تقويت مشاركت بانوان و خانواده های آنان در سطح محله و افزايش مشاركت و همدلی و محبت در ميان خانواده ها دارد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط