1401/02/21-15:54
تیزپاز سرپرست شهرداری منطقه ۱۸:

"آموزش"، "نقد صحیح" و "برنامه ریزی" محور اصلی ایمنی و پیشگیری از بحران است

"آموزش"، "نقد صحیح" و "برنامه ریزی" محور اصلی ایمنی و پیشگیری از بحران است

نشست كميته ايمنی منطقه ۱۸ به ریاست محبوب تیزپاز سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ با هدف طرح راهكارهای مديريتی در پيشگيری از حوادث احتمالی برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸؛ محبوب تیزپاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ با بیان اینکه موضوع ایمنی فقط مختص ساختمان نمی باشد و هر چیزی که با آن برخورد می کنیم مشمول ایمنی است گفت: ما باید با آموزش و در معرض تذکر قرار گرفتن از این درس ها بتوانیم به نتیجه درست برسیم تا محیط ایمنی اطراف را بتوانیم به درستی شکل بدهیم. آموزش، نقد صحیح و برنامه ریزی محور اصلی افزایش سطح ایمنی و پیشگیری از بحران است و همه ما در مدیریت شهری باید به این مهم توجه کنیم.

محبوب تیزپاز نیاری هدف از تشکیل کمیته ایمنی را همفکری هم افزایی و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانست که با بررسی و تشکیل جلسات خلع ها را رفع کنیم، تا هرچه بیشتر برای بهتر شدن در خصوص ایمنی قدم برداریم.

رضا شیرزادیان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۸ تشکیل کمیته ایمنی را در سطح مناطق شهرداری بسیار مهم دانست گفت:  احصای مشکلات بحرانی و شناسایی نقاط حادثه خیز مواردی است که سازمان آتش نشانی با کمک شهرسازی در خصوص ایمنی ساختمان ها اعلام می کند که با تصمیم گیری و تدبیر، موانع و مشکلات حل می شود.

شیرزادیان در ادامه تصمیم گیری و حل بعضی از نکات حساس را با همکاری نماینده نیروی انتظامی و نماینده دادستانی تهران ضروری خواند و تاکید کرد: مدیریت شهری منطقه باید در زمینه موارد مشترک با دیگر سازمان ها پیگیری و اخطارهای لازم را برای ایمنی انجام دهد.

در این جلسه نماینده دادستانی و نماینده آتش نشانی معضلات و مشکلاتی که در منطقه ۱۸ و نواحی هفتگانه وجود دارد را اعلام نمود و اظهار داشتند با همکاری و برقراری جلسات متعدد امیدواریم بتوانیم با بررسی شرایط و تصمیم گیری مناسب مشکلات و معضلات قابل حل را احصا کنیم.

شایان ذکر است شهردار منطقه ۱۸ باتوجه به اهمیت جلسات کمیته ایمنی دستورات لازم را برای برقراری جلسات به صورت ماهانه به همراه بازدید میدانی صادر کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط