1401/02/21-23:42
وحیدرضا محمدی در جمع ورزشکاران و هنرمندان پیشکسوت مطرح کرد؛

فراهم آوردن حداکثر ظرفیت موجود ورزشی منطقه ۲۲ برای شهروندان

فراهم آوردن حداکثر ظرفیت موجود ورزشی منطقه ۲۲ برای شهروندان

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به حمایت های مدیریت شهری این منطقه از ورزش همگانی گفت: محیط های مناسبی در این محدوده از تهران برای ورزش همگانی وجود دارد و روزانه هزاران نفر از ورزشکاران و شهروندان تهرانی برای ورزش از امکانات و محیط های موجود در این منطقه بهره مند می شوند.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی در حاشیه برگزاری مسابقه فوتبال پنجمین مراسم یادبود عبدالقدیر آب پرور پیشکسوت رسانه بین هنرمندان و اعضای سابق تیم ملی جام جهانی ۱۹۹۸ و منتخب رسانه در مجموعه ورزش غدیر در شهرک نیروی انتظامی اظهار داشت: سرانه ورزشی قابل توجهی در این منطقه از پایتخت است و مدیریت شهری به دنبال بالا بردن ظرفیت های موجود برای شهروندان و ورزشکاران است.

وی افزود: وجود ورزشگاه آزادی در محدوده جغرافیایی منطقه ۲۲ موجب شده است که بسیاری از ورزشکاران از سراسر کشور راهی این منطقه شوند و همچنین بیشترین مسافت پیست دوچرخه سواری در این منطقه قرار دارد که بخشی از این پیست دوچرخه سواری در بوستان جنگلی چیتگر هست که روزانه صدها نفر از شهروندان از آن بهره مند می شوند.

محمدی ادامه داد: قرار گرفتن ارتفاعات البرز در شمال این منطقه باعث شده است جمعیتی از کوه نورداران در پایان هفته با حضور در بوستان جنگلی لتمان کن و آبشار تهران به کوهنوردی مشغول شوند؛ این محیط ها سرانه ورزشی در این منطقه را نسبت به سایر مناطق شهر تهران افزایش داده است.

وی افزود: ۱۲ زمین چمن مصنوعی در این منطقه وجود دارد که به تازگی بخشی از چمن‌های این زمین‌ها مورد مرمت و تعویض قرار گرفته است و در تلاش هستیم در سال جدید نیز تمامی چمن‌های زمین‌های ورزشی را مورد مرمت و تعویض قرار دهیم.

محمدی در پایان با بیان اینکه ۵ سالن الزهرا(س) در این منطقه ویژه بانوان فعالیت دارد، اذعان کرد: با رعایت نکات بهداشتی از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا خدمات این مجموعه‌ها به بانوان ارائه خواهد شد.

گفتنی است، در این مراسم حمید استیلی عضو سابق تیم ملی فوتبال، محمدفنایی دوار پیشکسوت کشور نیز حضور داشتند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط