1401/02/22-13:29
پس از ۴ سال بلاتکلیفی با پی گیری مدیریت شهری انجام شد؛

تامین روشنایی دو و نیم کیلومتر از بزرگراه امام رضا(ع) منطقه ۱۵

تامین روشنایی دو و نیم کیلومتر از بزرگراه امام رضا(ع) منطقه ۱۵

دو و نیم کیلومتر از بزرگراه امام رضا(ع) که یکی از دغدغه مهم شهروندان در رفع تصادفات جرحی و فوتی این محور بود پس از ۴ سال بلاتکلیفی تامین روشنایی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سید مهدی صباغ شهردار منطقه به بهسازی و تامین روشنایی بزرگراه امام رضا(ع) پس از ۴ سال بلاتکلیفی با هدف رفع تصادفات جرحی و فوتی این محور و شریان ارتباطی اشاره کرد و گفت: بزرگراه امام رضا(ع) به طول هفت و نیم کیلومتر از سه راه افسریه آغاز و به سه راه سیمان منتهی می شود که روشنایی این بزرگراه به دو بخش شامل حدفاصل سه راه افسریه تا گردنه تنباکویی و حدفاصل گردنه تنباکویی تا سه راه سیمان تقسیم می شود.

به گفته او، در این راستا به همت معاونت فنی و عمران منطقه با هدف افزایش ایمنی معابر بزرگراهی، جلسات و بازدیدهای میدانی متعددی برای تامین روشنایی معابر بزرگراهی با مشارکت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، شركت توزيع نيروی برق تهران بزرگ، شرکت توزیع برق استان تهران، معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۴ تهران و پلیس راهور منطقه برگزار شد.

صباغ اضافه کرد: دو و نیم کیلومتراز بزرگراه در حدفاصل گردنه تنباکویی تا بازار گل امام رضا(ع) با ۱۷۰ پایه چراغ برق توسط سازمان فنی و عمران شهرداری تهران و نصب ترانس برق روشن شد.

شهردار منطقه ادامه داد: یک و نیم کیلومتر از بزرگراه در حد فاصل بازار گل تا سه راه سیمان که فاقد پایه چراغ می باشد نیز در دستورکار سازمان مهندسی قرار گرفت که در اسرع وقت تامین روشنایی و رفع معضل می شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط