1401/02/23-13:06
در نشست شهرداری منطقه ۵ مطرح شد؛

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی زنان

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی زنان

جلسه بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی زنان در منطقه ۵ برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، جلسه احسان شریفی شهردار منطقه۵ با «اردبیلی» مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و معاون دادستان در امور زنان و خانواده برگزار شد.

در این جلسه که با هدف ارایه راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی برگزار شد، موارد و مسائل مختلف در این زمینه مطرح و درباره آن بحث و تبادل نظر شد.

یکی از رسالت های شهرداری تهران در مسایل فرهنگی و اجتماعی ارتقا سطح فرهنگی و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی است.

شهرداری منطقه ۵ در نظر دارد با اقدامات پیشگیرانه از قبیل آموزش، فضاسازی و بستر سازی فرهنگی مناسب و ارایه خدمات مشاوره، قضایی و خدمات رایگان داوطلبانه توسط گروه های جهادی در حوزه کاهش اسیب های اجتماعی در موضوعات زنان قدم های جدی بردارد.

در این جلسه شهردار منطقه ۵ اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی قوه قضاییه و شهرداری تهران در انجام این امور در منطقه ۵ مطرح است.

منطقه ۵ منطقه ای ست که محل تردد و گذر مسافران زیادی می باشد و پایانه آزادی در آن قرار دارد که محل ورود بانوان از شهرستان ها به تهران است و گستردگی ویژه جمعیتی دارد به همین دلیل مهاجر پذیر است و شرکت های خصوصی زیادی در آن وجود دارند که جذب مسافر و جذب سفر زنان را دارند.

به همین دلیل برای مسافرین، مهاجرین و بانوانی که در منطقه ۵ تردد دارند تدوین راهبردهای کاهش آسیب های اجتماعی مهم بود و در این جلسه در این باره بحث و تبادل نظر شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط