1401/04/01-18:58
مقدسی خبر داد:

۵۵۰۰ تن آسفالت برای مرمت و لکه گیری معابر منطقه ۵

۵۵۰۰ تن آسفالت برای مرمت و لکه گیری معابر منطقه ۵

معاون فنی و عمران منطقه ۵ مهم ترین اقدامات صورت گرفته این معاونت در ماه خرداد را تشریح کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، حامد مقدسی معاون فنی و عمران منطقه ۵ به تشریح مهم ترین اقدامات این معاونت در ماه خرداد پرداخت.

او با بیان اینکه اقدامات بسیاری در جهت توسعه و نگهداشت معابر صورت گرفته است، اظهار داشت: در عملیات تراش و روکش آسفالت، در مجموع حدود ۴۸۰۰ تن آسفالت در ۲۷ هزار مترمربع مورد استفاده قرار گرفت.

او ادامه داد: همچنین حدود ۴۵۰۰ متر مربع آسفالت و تعداد ۱۷۳ لکه در نواحی هفتگانه مورد مرمت و لکه گیری قرار گرفت. همچنین حدود ۲۵۰۰ متر آسفالت طی دو عملیات، توسط ۶۳۰ تن آسفالت درزگیری شد.

مقدسی با بیان اینکه ۶۵۰ متر از پیاده رو نواحی هفت گانه نیز احداث و مرمت شدند، افزود: ۳۳۰ متر نهر روباز و سرپوشیده نیز مورد مرمت قرار گرفت. از سوی دیگر در ۱۵ عملیات، ۲۲ دریچه و سنگدال نصب و مرمت شدند.

معاون فنی و عمران منطقه ۵ با اشاره به اقدامات صورت گرفته در نگهداشت ابنیه، اذعان داشت: از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در این بخش تعمیر و بازسازی سرای محله اکباتان و احداث رختکن و موتورخانه مجموعه ورزشی کن، به شمار می رود که در آئین افتتاحیه ۳۴ پروژه مدیریت شهری منطقه ۵، مورد بهره برداری قرار گرفتند. همچنین در این بخش، سرویس های بهداشتی بوستان های سطح منطقه تعمیر و بازسازی شدند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط