1401/04/12-21:16

افزایش سرانه درمانی منطقه ۱۹ با کلنگ زنی درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس(ع)

افزایش سرانه درمانی منطقه ۱۹ با کلنگ زنی درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس(ع)

مراسم کلنگ زنی و احداث درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس(ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹، خیرین و نیکوکاران، بانی و هیئت امنای این حسینیه برگزار و منطقه صاحب درمانگاه خیریه فوق تخصصی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، در این مراسم که با حضور جعفر بندی شربیانی عضو و نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، سوده نجفی عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران همراه بود، مهدی هدایت شهردار منطقه ضمن قدردانی از تأمین اعتبار برای احداث این درمانگاه و دفاع از آن در لایحه بودجه گفت: از آنجایی که خیرین در راه اندازی هرچه زودتر این درمانگاه پای کار هستند امید است اعتباری نیز به منظور تجهیز این مکان به منظور تسهیل در ارائه خدمات به نیازمندان صورت پذیرد.

این مسئول بر اتمام مراحل واگذاری زمین در راستای ساخت بیمارستان دولتی در منطقه به دانشگاه علوم پزشکی تهران و افزایش سرانه های بهداشتی و درمانی در این منطقه تأکید کرد.

هدایت خواستار حمایت از خیرین مسکن ساز با در اختیار قرار دادن زمین رایگان به آنها برای ساخت مسکن و اجاره مناسب به افراد کم برخوردار شد.

براساس این گزارش درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس(ع) منطقه ۱۹ در زمینی به مساحت حدود ۱۵۰۰ مترمربع در دو طبقه در بخش های اورژانس، داروخانه، حوزه‌های مختلف پزشکی، دندان‌پزشکی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه به شهروندان کم برخوردار خدمات فوق تخصصی ارائه خواهد داد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط