1401/04/20-19:16

آغاز جشنواره تابستانی برج میلاد همزمان با دهه ولایت/ فرمان فتحعلیان کنسرت رایگان برگزار می کند

آغاز جشنواره تابستانی برج میلاد همزمان با دهه ولایت/ فرمان فتحعلیان کنسرت رایگان برگزار می کند

مدیرعامل برج میلاد از آغاز جشنواره تابستانی برج میلاد با اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی در این مجموعه گردشگری و تفریحی خبر داد و گفت: این دوره از جشنواره تابستانی همزمان با آغاز دهه ولایت و اجرای کنسرت رایگان برای شهروندان برگزار می شود.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی برج میلاد؛ عباس حیدری با اعلام این مطلب افزود: جشنواره تابستانی برج میلاد با برگزاری جشنواره بازی ها، ورزش های همگانی و سنتی و سرگرمی های خانوادگی کار خود را در برج میلاد آغاز کرده و در ادامه این برنامه‌ها از امشب ۲۰ تیرماه جشنواره بستنی را برای عموم شهروندان و بصورت رایگان برگزار می کنیم.

وی ادامه داد: همچنین همزمان با جشن بزرگ عید غدیر ،کنسرت نمایش "راه عشق" را با اجرای فرمان فتحعلیان از ۲۴ تا ۲۸ تیرماه خواهیم داشت.

مدیرعامل برج میلاد در توضیح بیشتر این کنسرت نمایش گفت: این کنسرت نمایش تلفیقی از نور، نوا، تصویر و نمایش است که طراح و کارگردان آن حمید حسین خانی و تهیه کننده آن علیرضا کوهفر است.

به‌گفته حیدری، این کنسرت با مشارکت برج میلاد، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و سازمان فرهنگی اوج برگزار میشود و مردم برای تهیه بلیت رایگان این کنسرت می توانند به سایت www.miladticket.ir مراجعه کنن. ضمن آنکه این کنسرت هر شب ساعت ۲۰:۳۰ اجرا خواهد شد.

مدیرعامل برج میلاد با بیان اینکه از دیگر برنامه های تابستانی برج میلاد جشنواره مد، لباس و موسیقی سنتی است، تصریح کرد: از دیگر کنسرت هایی که قرار است در ایام تابستان روی صحنه برود، کنسرت، دولتمند خالُف هنرمند، نوازنده و خواننده‌ تاجیکستانی در تهران است.

این کنسرت نیز در تالار ایوان شمس معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ۲۰ و ۲۱ تیر برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از سایت ملوتیک به نشانی https://melotik.com/ تهیه کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط