1401/05/03-13:57
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴:

رفع خطر نقاط نا ایمن در معابر و بوستان ها از اولویت های جاری منطقه است

رفع خطر نقاط نا ایمن در معابر و بوستان ها از اولویت های جاری منطقه است

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: معابر و بوستان ها با هدف ایمنی، جلوگیری از بروز خسارات و تامین رضایت شهروندان با همکاری نواحی ۹گانه به طور مستمر بازدید می شود.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران؛ "رضا معلم" با بیان اینکه امنیت جانی شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: تیم های مختلف در سطح منطقه این موضوع را بررسی و نقاط نا ایمن را شناسایی می کنند.

او افزود: به منظور جلوگیری از حوادث و بروز خسارات به شهروندان با همکاری نواحی بر رفع فوری خطر ایجاد شده و پر نمودن چاله ها و مرمت آنها اقدام می شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته این بازدیدها همواره جزء یکی از کارهای اصولی این حوزه خواهد بود.

معلم در ادامه شناسایی ساختمان های ناایمن منطقه را یکی از مهمترین مباحث در حوزه شهر عنوان کرد و بر رفع خطر آنها تاکید کرد و گفت: با همکاری عوامل آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران منطقه ساختمان های نا ایمن منطقه شناسایی و  اخطار های لازم صادر شده است.

معاون شهردار منطقه ۴ در پایان  اظهار داشت: بازدیدها از سطح منطقه به طور مکرر ادامه دارد و شهروندان می توانند تا در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در این زمینه، موضوع را با ۱۳۷ اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به رفع خطر آن اقدام شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط