1401/05/09-14:48

اختتامیه سومین رقابت‌های نشاط سالمندی

اختتامیه سومین رقابت‌های نشاط سالمندی

اختتامیه سومین دوره رقابت های نشاط سالمندی با حضور محمد امین توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۴، محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، جمعی از مدیران شهری و سالمندان مناطق ۲۲گانه پایتخت در برگزار شد.

 می خواهیم حالمان خوب باشد باید حال شهروندان‌خوب باشد

سید احمد علوی رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران در آیین اختتامیه سومین دوره رقابت‌های نشاط سالمندی گفت: برنامه های نشاط انگیز حال خوب را به شهروندان در تمام سنین باز می‌گرداند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران مشارکت سالمندان‌را در این دوره از رقابت ها بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: این‌وعده را به شهروندانمان در پایتخت داده بودیم که در دوره جدید مدیریت شهری برای همه شهروندان در همه سنین برنامه های مدون تدوین شده است. براین باوریم که اگر می خواهیم حالمان خوب باشد باید حال شهروندان‌خوب باشد و برای ایجاد این حس باید ویژه برنامه هایی متعدد و با نشاط داشته باشیم. خوشبختانه معاونت اجتماعی و فرهنگی پایتخت با برگزاری ویژه برنامه برای توانیابان و افراد دارای معلولیت تا نشاط سالمندی توانسته تاثیر بسزایی در ایجاد حال خوب برای شهروندان پایتخت نشین داشته باشد.

شهروندان سرمایه های بزرگ شهر

محمد امین‌توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان شهروندان سرمایه های بزرگ شهر هستند گفت: تلاش و برنامه ریزی ما این است تا در تابستان امسال و تحت عنوان «تابستان اول» متفاوت ترین اوقات فراغت را برنامه ریزی کنیم‌. تکلیف و وظیفه خود می دانیم که توجه به برخی از اقشار و گروه ها را در الویت قرار دهیم و‌ برگزاری رقابت های نشاط سالمندی در واقع حال خوب را در میان شهروندان تسری داد.

ایجاد حال خوب سالمندی

حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: رقابت های نشاط سالمندی با هدف ایجاد حال خوب سالمندی و در راستای تقویت روحیه نشاط و شادابی، کاهش انزوای اجتماعی و ایجاد فرهنگ تکریم و منزلت سالمندی، رقابت‌های نشاط سالمندی با استقبال چشمگیر برگزار شد.

سالمندان از ظرفیت های مهم و ارزشمند کشور محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۴، که میزبانی این دوره از رقابت ها را به عهده داشت با بیان اینکه سالمندان از ظرفیت های مهم و ارزشمند کشور هستند افزود: امیدواریم با توسعه و گسترش زیرساخت ها و برنامه هایی این چنینی شاهد نشاط و تندرستی و سلامت شهروندان همچنین مشارکت فعالانه و اجتماع محور سالمندان باشیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط