1401/05/12-20:50
با تملک ۴ ملک در محله مشيريه انجام شد؛

يک گام ديگر در بازگشايی کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار منطقه ۱۵

يک گام ديگر در بازگشايی کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ گفت: با تملک ۴ ملک ديگر گام مهمی در بازگشايی کندروی پروژه بزرگراه شهید نجفی رستگار برداشته شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سید مهدی صباغ با اعلام این خبر گفت: ۴ ملک به مجموع مساحت ۴۵۰ مترمربع عرصه در پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار در محدوده محله مشیریه تملک شد.

او با اشاره به اینکه در این پروژه تا پايان سال ۱۴۰۰، ۳۴ معارض باقی مانده بود افزود: با تملک این ۴ ملک ۱۲ درصد پیشرفت فیزیکی به نسبت املاک باقی مانده داشتیم و ۳۰ معارض باقی مانده در مرحله اخذ ماده ۹ و یا در برنامه انجام تملک می باشد.

صباغ افزود: فرآیند تملک این ۴ ملک از ابتدای سال با حمایت های سازمان املاک و معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و تلاش همکارانم انجام شده است که تملک آنها، با ۶۷۰ مترمربع اعیان با اعتبار و نقدینگی به مبلغ ۱۲میلیارد تومان انجام شد.

برپایه این گزارش؛ عملکرد ترافیکی بزرگراه شهید نجفی رستگار تا حد قابل توجهی به مانند کارکرد یک محور کمربندی است چرا که بهره برداری از این بزرگراه سبب تفکیک ترانزیتی و بزرگراهی از رفت و آمدهای محلی شده است و این در حالیست که بزرگراه شهید رستگار برای میدان بسیج، بزرگراه بسیج، بزرگراه بعثت و بخش شرقی بزرگراه آزادگان نقش یک محور کمکی را ایفا می‌کند و بار ترافیکی این معابر را کاهش می‌دهد و موجب بهبود وضعیت مبادی ورودی شرق و جنوب شرقی تهران شده است

نظرات

captcha

اخبار مرتبط