1400/05/19-14:27
با تلاش مدیریت شهری منطقه یک؛

میدانگاه صالحیه(ع) آماده میزبانی سوگواران حسینی شد

میدانگاه صالحیه(ع) آماده میزبانی سوگواران حسینی شد

مدیریت شهری منطقه یک با تلاش شبانه روزی میدانگاه صالحیه(ع) را برای برگزاری مراسم های مذهبی ماه محرم و ایام شهادت ابا عبداله حسین(ع) آماده سازی کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سیدحمید موسوی شهردار این منطقه در بازدید مستمر از عملیات اجرایی محوطه سازی میدانگاه صالحیه که در جوار امامزاده صالح(ع) با جابه‌جایی پایانه حمل‌ونقل عمومی در حال اجراست اظهار کرد: با تکمیل فضای ایجاد شده، هیئات مذهبی در فضای باز این میدانگاه در ماه محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی می توانند حضور پیدا کنند.

او افزود: طرح های توسعه ای در حال اجرا در میدان تجریش، محیط پیرامونی امامزاده صالح(ع) و بازار تجریش و خیابان های شهرداری و حمید با هدف فراهم نمودن بستر مناسب برای حیات عمومی شهروندان و گردشگران، توسعه فضاهای فرهنگی، مدیریت آلودگی های زیست محیطی، ساماندهی ترافیک سنگین و همچنین تدبیر آسیب های اجتماعی موجود در محدوده از قبیل تجمع بساط گستری و سدمعبر در حال انجام است.

وی افزود: با تلاش مدیران اجرایی شهرداری منطقه یک این فضا در جهت ارتقای زیست پذیری شهر و در خدمت تقویت فضاهای عمومی مفید و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، قابل استفاده برای اهالی، شهروندان و گردشگران شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط