1401/06/29-12:14
در طرح استقبال از مهر؛

دیوارهای مدارس منطقه ۱۹ رنگ و بوی مهر گرفت

دیوارهای مدارس منطقه ۱۹ رنگ و بوی مهر گرفت

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از رنگ آمیزی مبلمان و نقاشی دیواری مدارس این منطقه خبر داد و گفت: مدارس منتخب نواحی پنجگانه در این طرح آماده سازی و رنگ و بوی مهر به خود گرفت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی درخصوص رنگ آمیزی و بازسازی نقاشی دیواری مدارس افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس و طرح استقبال از مهر  بیش از ۶ هزار متر طول نقاشی و رنگ آمیزی دیوار، درب های ورودی، و المان و مبلمان حیاط مدارس منتخب در نواحی پنجگانه در راستای ایجاد نشاط و زیبایی بصری توسط اداره زیباسازی منطقه در حال انجام است.

او با اشاره به اینکه در این طرح حدود ۳۰۰ مترمربع از دیوارهای مدارس با طرح ها و رنگ های شاد نقاشی و رنگ آمیزی می شوند خاطر نشان کرد: نقاشی و رنگ آمیزی دیوار مدارس با پاکسازی و حذف زواید بصری از دیواره‌ها و جداره‌ها در مدارس شهید همت، شهید کرباسی، شهید غفاری، شهید زمانی، روزبهانی، مقداد و سعیدی درحال انجام است و پیش بینی می شود تا پایان اجرای طرح سایر مدارس نیز رنگ آمیزی شوند.

فرهادی ادامه داد: رنگ آمیزی درب ها ورودی و المان مبلمان مدارس نیز به متراژ ۱۵۰۰ مترمربع و در راستای رفع نازیبایی های بصری نقاشی دیواری در خیابان شهرداری جنوبی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع  نیز به اتمام رسیده است.

همچنین آذین بندی و نصب پرچم ایران در مدارس مقداد و روزبهانی اجرا و تا قبل از آغاز ماه مهر در سایر مدارس هم انجام خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط