1401/07/16-16:32
شهردار منطقه ۱۰ خبر داد:

آغاز طرح خدمت در دیار مهر و ایمان

آغاز طرح خدمت در دیار مهر و ایمان

شهردار منطقه ۱۰ از آغاز اجرای طرح خدمت در دیدار مهر و ایمان خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، «رضا شرفی» با اعلام این خبر گفت: از نخستین ساعات امروز، طرح خدمت با شعار «فرصتی برای آبادانی شهر» در سه حوزه ترافیک، خدمات شهری و عمرانی به صورت شبانه‌روزی در نواحی سه گانه منطقه ۱۰ به منظور کسب رضایت و رفاه شهروندان اجرایی و آغاز ‌شد.

وی نسبت به اجرای موفق طرح خدمت در منطقه ۱۰ ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: از زمان ابلاغ طرح به منطقه، جلسات مستمری با هدف شناسایی و احصای معضلات شهری در محلات ۱۰ گانه با حضور معاونت‌های اجرایی و در راستای ارتقای رضایت شهروندان و بهبود کیفیت زیست شهری برگزار شد.

شهردار منطقه ۱۰، بهسازی زیرساخت‌های شهری و خدمت‌رسانی بهینه به شهروندان را از اهداف این طرح برشمرد و از حضور و نقش‌آفرینی تمامی نیروهای اجرایی منطقه در حوزه‌های فنی و عمرانی، خدمات شهری و ترافیکی در زمان اجرای این طرح خبر داد.

شرفی در تشریح برنامه‌های در حوزه حمل و نقل و ترافیک در روز نخست اجرایی طرح خدمت تصریح کرد: خط‌کشی کانال عابرپیاده در خیابان قزوین، اپوکسی و خط‌کشی ایستگاه‌های اتوبوس فیدر، تعوبض تابلوهای خطرنما، تعویض گاردریل بزرگراه شهید نواب صفوی (شما به جنوب)، نصب گل گارد بزرگراه شهید نواب صفوی (شما به جنوب)، تعویض تابلوهای ایستگاه‌های اتوبوس‌های فیدر و تندرو و... از جمله اقداماتی که در حوزه ترافیکی در روز نخست طرح خدمت در دیار مهر و ایمان اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات معاونت خدمات شهری خاطرنشان کرد: رفت و روب، رسیدگی به فضای سبز، بازپیرایی بوستان‌ها، نصب و تهیه لوازم و کفپوش زمین بازی و لوازم بدنسازی، کف‌سازی زمین بازی، طوقه‌چینی، مرمت و لایروبی چاه، هوشمندسازی بوستان‌ها و چاه‌ها، کاشت درخت و درختچه، نصب برج نوری، پاکسازی مخازن، نوسازی و بهسازی زیرمخازن، بازسازی سرویس‌های بهداشتی، رنگ‌آمیزی المان‌های شهری، حذف زوائد فیزیکی، پیرایش جداره‌های شهری و... از جمله اقدامات این معاونت در طرح خدمت به شمار می‌رود.

به گفته شهردار منطقه، عملیات عمرانی به منظور بهسازی معابر و لکه‌گیری نیز از طریق تراش و روکش مکانیزه آسفالت و همچنین روکش دستی در دستورکار قرار دارد تا با ارائه خدمات آسایش و رفاه شهروندان تامین شود.

لازم به ذکر است طرح خدمت از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ مهرماه در دیار مهر و ایمان و با نظارت مستقیم و مستمر شهردار منطقه و حضور مدیران شهری اجرا می‌شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط