1401/08/11-12:26
در گام دوم از دوشنبه های مردمی در منطقه ۶:

روند دسترسی شهروندان به شهردار منطقه تسهیل شد

روند دسترسی شهروندان به شهردار منطقه تسهیل شد

در راستای تکریم ارباب رجوع و درخواست تعدادی از شهروندان، فرآیندها و مکان ملاقات‌های مردمی در منطقه ۶ متناسب با وضعیت شهروندی، بازنگری و اصلاح شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ۶، رضا محمدی شهردار منطقه در جریان برگزاری دومین دوشنبه ملاقات مردمی بعد از حضور در منطقه گفت: باید مشکلات و چالش های پیش روی شهروندان در دسترسی به مدیران ارشد شهری منطقه را تعدیل کنیم و در تمام زمینه‌ها تکریم و احترام به ارباب رجوع را ارتقا بخشیم.

محمدی ادامه داد: براساس آمار موجود، منطقه ۶ دارای بیشترین شهروند سالمند در سطح تهران است، لذا ضروریست فرآیندهای موجود در حوزه دیدار با مدیران شهری را براساس همین اصل اصلاح کنیم، چرا که بیشترین مراجعان برای دیدار چهره به چهره از شهروندان سالمندان و همچنین افراد توان یاب هستند.

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: شاید ساده به نظر برسد اما ما در اولین گام محل برگزاری جلسات ملاقات مردمی را پیرو درخواست های تعدادی از شهروندان به طبقه همکف ساختمان اصلی منطقه انتقال دادیم و در همان روز با رضایت شهروندان سالمند و توان یاب مواجه شدیم، همین اقدام به ظاهر کوچک ولی متناسب با وضعیت و شرایط شهروندی، برای جلب رضایت مردم کافی بود.گاهی حل مشکل مردم در گره کور همین اقدامات به ظاهر کوچک پنهان است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ این ارتباطات دوسویه با شهروندان اظهار داشت: ما خواهان گسترش این ارتباطات هستم چرا که در بستر همین دیدارهای چهره به چهره می توانیم نیازها و خواسته شهروندی را بهتر درک کرده و خدمات خود را متناسب با نیاز شهروندان ارتقاء دهیم . 

ملاقات مردمی برخط با شهروندان قلب پایتخت

شهردار منطقه۶ در پایان افزود: ما تلاش می کنیم در این حوزه، با بازخوردهایی که از شهروندان مراجعه کننده می گیریم مشکلات را احصاء و رویه ها را به تناسب آن اصلاح کنیم و در مواردی ملاقات های مردمی را در بسترهای دیجیتال برای دسترسی به همه شهروندان برگزار کنیم تا در صورتی که شهروندی امکان خروج از منزل را ندارد به راحتی به مدیران شهری دسترسی پیدا کند و با آنها گفتگوی برخط یا آنلاین داشته باشد.

گفتنی است دومین ملاقات مردمی شهردار منطقه ۶ با شهروندان در نهمین روز از آبان ماه ۱۴۰۱ و حضور مدیران ارشد شهری منطقه برگزار گردید.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط