1401/08/29-13:27

اتمام فاز نخست احداث مخزن بتنی امدادگران

اتمام فاز نخست احداث مخزن بتنی امدادگران

شهردار منطقه هشت از اتمام عملیات بتن ریزی احداث مخزن بتنی امدادگران خبرداد و گفت: فاز بعدی پروژه که شامل آرماتوربندی دیوارهای برشی می شود نیز آغاز شده است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه هشت شهرداری تهران، فاطمه تنهایی شهردار این منطقه از اتمام فاز نخست اجرای پروژه احداث مخزن بتنی امدادگران خبر داد و گفت: در این مرحله زمینی به ابعاد ۲۰ در ۲۰ متر با عمق۸۰ سانتی متر بتن برای اجرای فوندانسیون بتن ریزی شد.

تنهایی با بیان اینکه فاز دوم این پروژه نیز آغاز شده است، افزود: در این مرحله و بعد از بتن ریزی ۱۹۰ مترمکعبی مخزن امدادگران میل گردهای دیوارهای برشی در حال نصب است.

او فاز بعدی پروژه احداث مخزن امدادگران را بسته شدن دال سقف عنوان و خاطرنشان کرد: با اجرای این فاز، پروژه احداث مخزن بتنی امدادگران تکمیل می شود.

او اظهار امیدواری کرد که با توجه به سرعت مناسب پیشرفت پروژه، تا دو ماه آینده شاهد بهره برداری از مخزن باشیم.

شهردار منطقه هشت اضافه کرد: شهرداری منطقه با هدف هدایت و بهره برداری از آبهای سطحی و ذخیره آن برای مواقع بحرانی، این مخزن آب اضطراری را جانمایی کرده است.

به گفته تنهایی مخزن امدادگران با حجم یک‌هزار و ۱۰۰ مترمکعب در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی تعبیه شده است و از ذخیره آن برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود.

او افزود: همچنین در مجاورت این مخزن، تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ نیز پیش بینی شده است  که از این طریق آبیاری فضای سبز به صورت مکانیزه انجام شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط