1401/09/02-11:55
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

گشایش ترافیکی در تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و شهید رستگار، پاییز امسال

گشایش ترافیکی در تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و شهید رستگار، پاییز امسال

مسیرهای دسترسی شمال به غرب و شرق به جنوب تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و شهید رستگار، پاییز امسال برای تردد شهروندان گشایش می یابد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، "عباس شعبانی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق، هدف از تکمیل گردش های ترافیکی تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و شهید رستگار را کاهش گردش های اضافی شهروندان و توزیع متناسب بار ترافیکی در این محدوده عنوان و اضافه کرد: عملیات احداث مسیرهای دسترسی شمال به غرب و شرق به جنوب تقاطع امام علی(ع)- شهید رستگار به طور کامل توسط واحد اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهرتهران انجام شده است.

وی با بیان آنکه برای تکمیل گردش های ترافیکی تقاطع فوق، بیش از ۲۰۰ متر مسیر کندرو در بزرگراه شهید رستگار، یک رمپ ۳۲۰ متری و یک لوپ با همین طول احداث شده است، از اجرای حدود یک کیلومتر عملیات راهسازی در این پروژه خبر داد و گفت: عملیات جدولکاری این مسیرها به اتمام رسیده و پیاده راه سازی و اجرای لایه نهایی آسفالت از جمله اقدامات پیش رو است.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از زمان آغاز عملیات اجرایی در خردادماه سال جاری، حدود ۳۸۷۰ تن بتن غلتکی و ۸۰۰ تن آسفالت در این پروژه پخش و اجرا شده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط