1401/10/12-20:35

تعویض و نصب وسایل بدنسازی در بوستان های منطقه ۱۳

تعویض و نصب وسایل بدنسازی در بوستان های منطقه ۱۳

محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه ۱۳ گفت: به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳، نصب و تعویض وسایل بدنسازی در بوستان های منطقه در دستورکار قرار گرفت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی گفت: با هدف ارتقای کیفیت خدمات شهری و رضایتمندی شهروندان، لوازم ورزشی و تجهیزات بدنسازی بوستانها تعمیر، بازسازی و در صورت ضرورت نوسازی می شود.

وی افزود: ورزش همگانی و سلامت شهروندان مورد توجه مدیریت شهری است و توسعه طرح های سلامت محور با هدف ارتقا کیفیت زندگی و افزایش نشاط و شادابی بین شهروندان با جدیت توسط برنامه ریزان شهری پیگیری می شود.

محمد هادی علی احمدی به نقش موثر شهروندان در فرهنگ سازی و حفظ و نگهداری از تجهیزات و مبلمان شهری اشاره کرد و گفت: ضرورت دارد با مشارکت و همکاری شهروندان محیطی امن و سالم برای غنی سازی اوقات فراغت و بوستان ها با بهره گیری از لوازم ورزشی استاندارد و ایمن فراهم کنیم.

وی هدف مهم این عملیات را توجه به حفظ سلامت و ایمنی شهروندان بر مبنای استانداردهای HSE، در حین فعالیتهای ورزشی برشمرد.

شهردار منطقه ۱۳ افزود: دستگاههای بدنسازی موجود در بوستانها به صورت مستمر توسط عوامل فضای سبز مورد بازبینی قرار گرفته و درصورت نیاز به تعمیر و نصب دستگاه جدید، در برنامه کاری قرار می گیرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط