1401/11/03-00:04
اجرای ۱۹ پروژه‌ عمرانی در منطقه ۱۲؛

از سرگیری ساخت ورزشگاه امامزاده یحیی (ع)/ افتتاح بوستان سجادی در دهه فجر

از سرگیری ساخت ورزشگاه امامزاده یحیی (ع)/ افتتاح بوستان سجادی در دهه فجر

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری منطقه ۱۲ از پیگیری روند ساخت و بازدید مستمر از ۱۹ پروژ‌ه عمرانی منطقه به صورت هفتگی خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط‌ عمومی شهرداری منطقه ۱۲، حمید نظری، معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای این منطقه ضمن بازدید از روند اجرای پروژه‌های احداثی منطقه، گفت: پیگیری و بازدید از پروژ‌ه‌های فعال، هر هفته به صورت مستمر و هفتگی با هدف آگاهی از درصد پیشرفت و صحت‌سنجی ساخت و بازسازی پروژه‌ها انجام می‌پذیرد.

نظری با اشاره به بازدیدهای هفته گذشته از این پروژه‌ها افزود: در هفته گذشته از روند اجرای پروژه‌های «مجموعه ورزشی امامزاده یحیی(ع)»، «بوستان سجادی» و «ساختمان خدمات شهروندی» در دو محله هرندی و سنگلج، بازدید شد.

وی در مورد احداث مجموعه ورزشی امامزاده یحیی(ع) بیان کرد: این پروژه به‌تازگی دوباره فعال شده و ساخت این مجموعه ورزشی که به مدت ۶ سال متوقف شده بود، هم‌اکنون دوباره از سر گرفته شده است که به امید خدا با تأمین اعتبار و نقدینگی لازم تا اواخر سال آینده افتتاح خواهد شد و در خدمت شهروندان قرار خواهد گرفت.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شورای قلب طهران ادامه داد: بوستان سجادی نیز از دیگر پروژه‌های در حال احداث است که کف‌سازی، نصب وسایل بازی، اجرای فضای سبز و بازسازی آب‌نمای به پایان رسیده و مراحل نهایی ساخت آن در حال انجام است که ان‌شاءالله در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

نظری در پایان به احداث دو ساختمان خدمات شهروندی در دو محله هرندی و سنگلج اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از پروژه‌های شاخص منطقه، راه‌اندازی این دو ساختمان است که ساخت آنها ۷۰ درصد پیشرفت داشته و جزو پروژه‌هایی‌اند که در ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری افتتاح خواهند شد.

گفتنی است بیش از ۱۹ پروژه‌ احداثی شاخص منطقه ۱۲ هم‌اکنون فعال‌اند و در مراحل ساخت و بازسازی قرار دارند./خبر طهرون

نظرات

captcha

اخبار مرتبط