1402/01/06-17:44
شهردار منطقه ۴:

منطقه ۴ در بهار جانها بهاری خاص را تجربه می کند

منطقه ۴ در بهار جانها بهاری خاص را تجربه می کند

شهردار منطقه ۴ در ادامه اجرای طرح  بهار جانها از حال و هوای عیدانه و رنگ و بوی بهاری شمال شرق تهران خبر داد و گفت: در طرح بهار جانها منطقه ۴ جان تازه ای به خود گرفت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، "علی اصغر کمالی زاده" ضمن تبریک و شادباش بهار ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان گفت: در طرح بهار جانها و روزهای زیبای بهاری حال و هوای خاص و ویژه ای منطقه را فرا گرفته است.

او با اشاره به جزییات این طرح گفت: با رسیدگی ویژه در این طرح با اقداماتی همچون کاشت فرش های گل، درخت و نهال، گل های فصلی و... در بزرگراه ها و بوستان ها شهری سرسبزتر را شاهد هستیم.

او در ادامه با تاکید بر بحث رفت و روب و نظافت شهری گفت: حفظ محیط زیست، نظافت و آراستگی شهر همواره از وظایف شهرداری هاست که این مهم در آستانه سال جدید پررنگ تر جلوه کرد و اجرایی شد.

کمالی زاده افزود: در این عملیات با اقدامات شبانه روزی در زمینه های مختلف از جمله مرمت، نظافت و رنگ آمیزی المان های شهری و ترافیکی، رسیدگی ویژه به بوستان ها و فضاهای سبز شهری، مرمت و تجهیز المان های بوستانی و ترافیکی، رسیدگی به آسفالت های معابر و... به شهر رسیدگی ویژه شد.

شهردار منطقه ۴ با اشاره به اقدامات خاص نوروزی گفت: نورپردازی ها، اکران پرچم های رنگی و مناسبتی، گسترش سفره های هفت سین، چشم نوازی تخم مرغ های رنگی، جشن فرامنطقه ای دهکده بهار ایران، اجرای نمایش های شاد و موزیکال در بوستان ها و... از اقدامات انجام گرفته در این طرح است.

کمالی زاده در ادامه خاطرنشان کرد: توزیع سبدهای کالا به افراد کم درامد منطقه، تعویض و مرمت تابلوهای معابر به نام های متبرک شهدا، کاروان شادی گردشگری، اهدای گل و گلدان به کادر درمان، ساماندهی افراد بی خانمان و کارتون خواب، نورافشانی، پرواز بادکنک های رنگی، عروسک های غول پیکر نوروزی، نمایش نمادهای نوروزی اقوام و ملل، نوروزخوانی و... از اقدامات نوروزی این منطقه به شمار می رود.

کمالی زاده در پایان ضمن اظهار خرسندی گفت: مفتخریم اقداماتی که انجام شده موجبات رضایت و شادمانی شهروندان را ایجاد کرده و از خداوند در سال جدید افتخار خدمت رسانی مضاعف را خواهانیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط