1400/07/12-20:45
همزمان با هفته تهران انجام می شود؛

بازخوانی روایت های تهران قدیم در منطقه ۱۵

بازخوانی روایت های تهران قدیم در منطقه ۱۵

ویژه برنامه های هفته تهران در قالب پخش تولیدات متنوع از جاذبه های گردشگری منطقه ۱۵ و تهران در فضای مجازی به مناسبت هفته تهران از امروز آغاز می شود.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با آغاز هفته تهران به منظور تقويت و غنا بخشي شناخت شهروندان از اماکن گردشگری، تاریخی و فرهنگی در فضای مجازی و محیط باز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از امروز به مدت یک هفته به اجرا در می آید.

او به تشریح برنامه های معرفی اماکن گردشگری پرداخت و افزود: برگزاری وبینار تخصصی گردشگری با همکاری انجمن دوستداران تهران در فضای مجازی، برگزاری تور فتوواک با حضور عکاسان علاقمند به گردشگری در بوستان بزرگ آزادگان، برپایی ویژه برنامه ورزشی به مناسبت هفته تهران با مشارکت اداره ورزش منطقه در کوشک امیر سلیمانی، برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی از جاذبه های گردشگری منطقه و پخش مستند گردشگری ۱۵ در فضاهای مجازی در اختیار منطقه از جمله برنامه های اجرایی هفته تهران است.

شهردار منطقه ادامه داد: برپایی نمایشگاه عکس از جاذبه های گردشگری منطقه ۱۵، بیان تاریخ شفاهی و خرده روایت های تهران قدیم، تقدیر از فعالان حوزه گردشگری، معرفی کتاب در زمینه گردشگری، تقدیر از کادر درمان و مدافعان سلامت و معرفی جاذبه های گردشگری منطقه ۱۵ در قالب کلیپ، مستند، پوستر، عکس و... از سایر برنامه ای است که به اجرا درخواهد آمد.

محمدی اظهار امیدواری کرد: با اجرای این برنامه ها علاوه بر بروزرسانی اطلاعات شهروندان در مورد تهران، در جهت ترویج و توسعه فرهنگ و هنر تهران گام برداریم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط