1400/09/14-12:28
عضو شورای شهر در دیدار مردمی مسجد باب الحوائج منطقه۱۳:

نشاط و توسعه در شهر نیازمند مشارکت شهروندان است

نشاط و توسعه در شهر نیازمند مشارکت شهروندان است

حجت الاسلام و المسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی دکتر محمدهادی علی‌احمدی شهردار منطقه۱۳ ضمن حضور در مسجد باب الحوائج(ع) محله صفا، پای گفتگوها و مطالبات شهروندان و نمازگزاران حاضر در این مسجد نشستند. شهردار منطقه۱۳ خبر داد: توزیع عادلانه خدمات به شهروندان متناسب با نیاز محله ای

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه حضور در کنار شهروندان، توفیق خدمتگزاری را دو چندان می کند، تصریح کرد: در دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران نظام بودجه ریزی جهت انجام پروژه های عمرانی و زیرساختی با توجه به نیاز ها و اولویت ها صورت می پذیرد.

آقامیری همچنین افزود: قدردان تلاش ها و زحمات شبانه روزی شهرداران مناطق، معاونین و روسای ادارات در امر خدمت رسانی به شهروندان در حوزه امور مرتبط با شهر هستیم و یکی از مهم ترین وظایف مدیران شهری را برقراری ارتباط بی واسطه با شهروندان و رسیدگی به درخواست های به حق آنان می دانیم.

او با بیان اینکه نشاط و توسعه در شهر تهران، از طریق مشارکت شهروندان و تعامل دوطرفه بین شهروندان و مدیریت شهری امکان پذیر است، افزود: بر همین اساس جلسات دیدار مردمی در مساجد با رویکرد رسیدگی به درخواست ها و مطالبات آنها به صورت برنامه مستمر در دستور کار قرار دارد.

شهردار منطقه۱۳ نیز در این مراسم با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات و امکانات به شهروندان؛ متناسب با نیازهای محله‌ای در دستور کار قرار دارد، از پیگیری ویژه منطقه در اختصاص فضایی برای احداث کلانتری در محلات صفا، شهید اسدی و زاهد گیلانی بنا بر درخواست شهروندان خبر داد و افزود: پلمپ خانه های تیمی و رسیدگی به وضعیت خانه های مجردی، رفع خطر از گود محله شهید اسدی، احداث پروژه سوله مجهز مدیریت بحران در محله صفا، تعیین تکلیف اراضی ساصد در راستای تامین سرانه های فضای سبز، اجتماعی، ورزشی و... به عنوان مهمترین اقدامات در خدمات رسانی به شهروندان است.

گفتنی است در پایان این دیدار مردمی شهروندان موضوعات و درخواست های خود را با عضو شورای شهر و شهردار منطقه طرح کرده و دستورات لازم در خصوص پیگیری موضوعات مطرح شده از سوی مدیران شهری صادر شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط