1400/10/03-19:05

ایجاد نشاط و سرزندگی با احیاء مجدد ظرفیت های بوستان بزرگ ولایت

ایجاد نشاط و سرزندگی با احیاء مجدد ظرفیت های بوستان بزرگ ولایت

صبح امروز شهردار منطقه۱۹ در راستای بررسی ظرفیت های بوستان بزرگ ولایت به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان در این بوستان حضور یافت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت بااشاره به اینکه بوستان بزرگ ولایت از پتانسیل های زیادی برخوردار است افزود: محوری ترین برنامه های مدیریت شهری این منطقه با توجه به امکانات موجود این بوستان ایجاد نشاط و سرزندگی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است.

او از راه اندازی مجدد قلعه شادی مجموعه بازی کودکان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تلاش می کنیم علاوه بر فعال کردن مجدد این مجموعه مانژ سوارکاری ویژه کودکان و بزرگسالان در این محدوده راه اندازی شود.

ضمن اینکه راه اندازی زمین های تنیس خاکی، احیاء مجموعه شهر ورزش و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی بویژه در مناسبت ها در دستور کار قرار گیرد.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه مشابهه رینگ بوستان بزرگ ولایت در شهر تهران وجود ندارد خواستار برگزاری مسابقات دوچرخه سواری، اسکیت، پیاده روی و دو میدانی با توجه به شرایط مسطح و هموار بودن این رینگ شد.

این مسئول از برگزاری نشست مشترک با بنیاد تعاون ناجا در راستای اجرای برنامه های مشترک خبر داد.

به گفته شهردار منطقه با توجه به ارزش تاریخی آشیانه های پرواز در این بوستان و ثبت آنها در میراث فرهنگی پیگیری های لازم درخصوص ایجاد موزه پرواز انجام خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط