1400/10/15-14:31
شهردار منطقه۲۱ دربازدید از هلدینگ پورا دارو؛

مدیریت شهری همراه، حامی و پشتیبان صنایع است

مدیریت شهری همراه، حامی و پشتیبان صنایع است

حسین کاشانی پور شهردار منطقه۲۱ به همراه مدیران منطقه در بازدید از خط تولید و انبارهای هلدینگ پورا از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفت و تصمیمات مشترکی در جهت رفع مشکلات کارخانه و تسهیل فرایند توسعه آن در چارچوب ضوابط و مقررات مدیریت شهری اتخاذ شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، حسین کاشانی پور در این بازدید ضمن اشاره به نام سال "جهش تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" و تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص رفع موانع از حوزه تولید اظهار داشت: رویکرد ما در منطقه این است که در چارچوب ضوابط و مقررات مدیریت شهری تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی انجام دهیم.

شهردار منطقه۲۱ تاکید کرد: بسیار خرسندیم که شاهدیم جهش تولید؛ مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) هم اکنون با همتی بلند، از سوی صاحبین هلدینگ پورا دارو با جدیت درحال پیگیری است.

کاشانی پور اظهار داشت: ما تلاش داریم در حوزه اختیارات و مقررات مدیریت شهری،  با صنایع و کارخانجات مستقر در محدوده منطقه۲۱ در راستای رفع مشکلات آنها در حوزه های مختلفی شهرسازی، عمران، فضای سبز و غیره  همراه و همقدم باشیم تا به نوبه خود موانع را از سر راه تولید برداریم. خط تولید و انبارهای هلدینگ پورا دارو که از دیرباز به عنوان یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان محصولات دارویی در کشور مطرح بوده، به خواست مسئولین آن مورد بازدید شهردار منطقه۲۱ قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: بحمدالله در سال‌های پس از وقوع انقلاب اسلامی، صنعت داروسازی کشورمان مسیر توسعه و پیشرفت را با سرعت پیمود؛ به طوری که هم اکنون شاهد برتری این بخش صنعتی در بین کشورهای خاورمیانه و جنوب غرب آسیا هستیم.

این مقام مسئول شهری در این بازدید تصریح کرد: طی جلسات مشترک با صنایع مستقر در منطقه علاوه بر بررسی راهکارهای پشتیبانی و مانع زدایی برای جهش تولید؛ مسئولین و مدیران صنعتی را به اهمیت مسئولیت های اجتماعی و جامه عمل پوشانیدن به این مهم بیش از پیش تشویق و ترغیب می سازیم و از صنایع انتظار داریم در عین حال که برخی آثار فعالیت آنان مانند آلودگی صنعتی، ترافیک، رفت و آمد جمعیت سیار نیروی کار کارخانه ها و... مردم شریف منطقه را دچار زحمت می سازد، آنان نیز در چارچوب انجام مسئولیت های اجتماعی خود، خدمتگزاری  به مردم منطقه در چارچوب ماموریت های تعیین شده مسئولیت اجتماعی را در برنامه های ارزشمند خود قرار دهند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط